Новини

Курс по адміністративному праву и процесу: «Як виграти публічно - правовий спір у Держави?»

З 20 квітня по 20 травня 2021 року Центр правових досліджень і просвітництва «Доступне правосуддя» ГО ВУАСВ започаткувала унікальний курс по адміністративному праву и процесу: «Як виграти публічно - правовий спір у Держави?».

Унікальність його полягає в тому, що він охоплює практично всі питання захисту ваших прав, свобод та інтересів у спорах із органами державної влади. Кожний блок курсу чітко та логічно відображає всі стадії адміністративного процесу, починаючи із досудового розгляду спору, всіх стадій судового розгляду справи та закінчуючи виконанням судового рішення.

Всі актуальні питання резюмовані у модулях і мають вигляд доступних та зрозумілих, навіть не юристу, методик та схем, побудованих на глибокому аналізі законодавства та судової практики.

При цьому схеми містять чітку лаконічну інформацію про те, як правильно користуватись процесуальними правами сторони у справі з метою отримання необхідного результату.

Всі отримані знання будуть закріплені певними навичками, які ви отримаєте під час виконання практичних завдань та аналізу «живих» кейсів.

Перший блок нашого Курсу: З чого почати свій захист? Мистецтво складання позовної заяви.

Який у свою чергу складається із 3 Модулів:

Модуль 1. Мистецтво складання позовної заяви.
Модуль 2. Стратегії ведення справи (захисту) в суді 1 інстанції.
Модуль 3. Розгляд окремих категорій адміністративних справ.

Детально з анонсом курсу можна ознайомитись за посиланням:
Онлайн курс: «Як виграти публічно-правовий спір у держави?»