Новини

Онлайн-вебінар: Рецепти успіху адвокатської діяльності від представників судової влади та адвокатури

Рецепти успіху адвокатської діяльності
Сьогодні судді Верховний Суд та інших судів України, а також відомі адвокати ділились рецептами успіху адвокатської діяльності на вебінарі Спілка адвокатів України та КДКА Запорізької області Рада адвокатів та КДКА Запорізької області.

Суддя КГС Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду, кандидат юридичних наук – Юрій Чумак розповів, що до роботи у Верховному Суді працював адвокатом і наголосив на важливості спеціалізації у адвокатській діяльності.

Суддя Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду, кандидат юридичних наук, доцент – Василь Крат підкреслив значення освіти та пошуку інформації, як складових успіху адвокатської діяльності.

Формула успіху від судді Жовтневий Районний Суд М.Запоріжжя, лауреата Всеукраїнської премії «Честь року 2019» – Максим Антоненко виглядає так: бути «в тренді» (актуальним) + розуміти логіку змін законодавства + знати законодавство + бути впевненим в собі + бути переконливим.

Суддя Вищого адміністративного суду України у відставці, спікер Національна школа суддів України та Вища школа адвокатури НААУ, адвокат, член Комітету з Верховенства права, Національна асоціація адвокатів України – Олександр Ситников розповів про побудову стратегії захисту в суді.

Заслуженого юриста України, адвоката, Президент Спілки адвокатів України, доктор юридичних наук, член Науково-консультативних рад, Верховного Суду та Національна асоціація адвокатів України – Олександр Дроздов поділився секретами власного успіху: не зупинятись на досягненнях (постійно самовдосконалюватись) + засвоювати нові знання + не обмежуватись певною спеціалізацією (розширювати сферу інтересів) + робота з судовою практикою.

Посилання на онлайн-вебінар: Рецепти успіху адвокатської діяльності від представників судової влади та адвокатури