Новини

Тенденції судової практики по розмежуванню юрисдикції у спорах із АМКУ

фото Тенденції судової практики
  • Економічний розвиток країни викликає необхідність регулювання господарської діяльності з боку держави. Інтереси держави та господарюючих суб’єктів дуже часто не збігаються і час від часу входять у конфлікт. Законодавче регулювання вказаних правовідносин лише частково вирішує виникаючи суперечності. На допомогу розв’язання вказаних конфліктів покликаний незалежний арбітр - суд.

  • Але складність правовідносин в даній категорії справ породжує неоднозначність судової практики. Оскарження рішень, дій або бездіяльності органів АМКУ одна із небагатьох категорій справ в юриспруденції, яка викликає багато нарікань як з боку державних органів, так і господарюючих суб’єктів. Ускладнення викликає специфіка правовідносин яка виникає у сфері регулювання правовідносин, пов’язаних із втручанням держави в господарську діяльність. Продовжуючи судову практику ВСУ, новостворені Касаційні суди поступово наближаються до бажаного визначення предметної юрисдикції спорів із АМКУ.

  • 23 листопада 2020 року у Вищій школі адвокатури пройшла лекція Ситникова О.Ф. курсу по Адміністративному судочинству на тему: Тенденції судової практики по розмежуванню юрисдикції у спорах із АМКУ.