Юридичний аутсорсинг

Абонентське обслуговування

Будь-який бізнес повинен діяти в рамках закону і дотримуватися норм господарського, адміністративного, цивільного, корпоративного, податкового права. Для цього зовсім не обов'язково наймати юриста в штат свого підприємства, досить лише замовити юридичний аутсорсинг.

Керівник, наймаючи юрисконсульта, повинен чітко розуміти, що кожна область правознавства досить специфічна, тому соломоновим рішенням буде довірити комплексний супровід вашого бізнесу лідерам юридичної сфери зі значним досвідом і успішними кейсами.

Абонентське юридичне обслуговування включає в себе юридичне консультування господарської діяльності компанії за будь-яких правових питань, завдяки чому можна уникнути фінансових ризиків, запобігти прийняттю помилкових рішень управлінськими органами компанії.
Переваги абонентського юридичного обслуговування
Фінансовий аспект
Не потрібно окремо наймати штат юристів, що спеціалізуються на різних типах юридичних питань, виплачувати зарплату і відраховувати податок за їх зміст.
Економія часу
Оскільки час - головний ресурс будь-якого бізнесу.
Повна конфіденційність
Гарантуємо виконання чітких зобов'язань щодо збереження комерційної таємниці і будь-якої інформації, яка є конфіденційною, але стала відома в процесі виконання наших професійних обов'язків.
Індивідуальний підхід
Ви самостійно вибираєте і складаєте пакет юридичних послуг, які вам необхідні. Пропонуємо різноманітні варіанти і комбінації, враховуючи специфіку саме вашої діяльності.
Оперативність
Швидко і ефективно вирішуємо юридичні питання максимально можливий короткий термін. Працюємо для вас 24/7.
Взаємодопомога
Якщо у вас вже є штатний правозахисник, ми готові співпрацювати з ним і надавати професійні консультації, виходячи зі свого багатого досвіду.
Європейський досвід
За статистикою, більшість зарубіжних компаній-лідерів переходять на аутсорсинг зважаючи на його високу ефективність, хоча достеменно відомо, що гіганти-корпорації можуть дозволити найняти великий юридичний відділ. Співпрацюють навіть в таких тонких аспектах, як судові тяжби, де під загрозою стоїть репутація замовника.
Психологічний комфорт
Поки ви працюєте над просуванням компанії, вирішуєте першорядні завдання, ми комплексно працюємо на ваш бізнес і його юридичний захист. Вам нема про що переживати.

Індивідуальні проекти

У бізнесі іноді виникають питання, які ви самостійно не можете вирішити. В такому випадку ви маєте потребу в сторонньої допомоги особи, компетентного в окремій вузькопрофільної сфері юридичного захисту.

Стратегія вирішення проблем при замовленні індивідуального аутсорсингу адаптується відповідно до вимог та потреб замовника, які ви нам висуваєте.

Ми завжди прислухаємося до потреб і запитів клієнта, щоб зробити роботу максимально якісно, ефективно, в найкоротші терміни.

Обговорюємо всі ваші побажання, аж до найдрібніших деталей.
Які види послуг включає в себе індивідуальний аутсорсинг?
  • Правовий аналіз документів
  • Консультації за чинним законодавством різних розділів (кримінальна, сімейне, митне, трудове, адміністративне право і т.д.)
  • Складання договорів, контрактів, виступаємо в ролі контрагента від імені замовника
  • Вирішення спірних ситуацій і взаємних претензій між вашою компанією і партнерами
  • Юридичні консультації з приводу взаємодії з державними органами
  • Підготовка заяв, скарг та інших документів до органів влади, досудове врегулювання спору
  • Представництво інтересів в суді та інших державних органах
  • Правовий супровід при проведенні перевірки податковими органами
Покажемо вам приклад, як буде складатися наше персоналізоване співпрацю.
Схема роботи з індивідуальними запитами
Обговорення і аналіз поточної проблеми
Підписання договору про співпрацю
Розробка та затвердження найбільш ефективних інструментів для вирішення завдання
Врегулювання проблемної ситуації з підключенням необхідних фахівців, при необхідності - скликання колегіуму
Позитивний результат роботи
Замовити послугу
Юридичний аутсорсинг